Beşiktaş’ın yıldızı Ghezzal: Biz Fenerbahçe’yi kovalıyoruz, onlar da Galatasaray’ı

Beşiktaş’ın Cezayirli yıldızı Rachid Ghezzal, Fenerbahçe derbisi kapsamında yapılan akşam antrenmanı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Ghezzal’ın açıklamaları şu şekilde:

Fenerbahçe ve Galatasaray maçları önemlidir. Onları yakalama fırsatınız olmasa bile, bu maçlar taraftarı mutlu etmek için sebeptir. Futbolcular da bu maçları çok sever. Fenerbahçe iyi bir takım, iyi oyuncuları var. Zor maç olacak. Ancak biz kazanmak için oynayacağız. Umarım kazanır ve özgüven toplarız. Sonra sezonun kalanına bakacağız.

Fenerbahçe derbisi çok önemli. Sakatlığımı atlattım ve şu an çok iyiyim. Fenerbahçe karşısında sahada olacağım ve elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Taraftarın derbide olmaması kötü bir şey. Güvenlik nedeniyle sanırım böyle olması daha iyi, bilmiyorum. Biz 3 puanı alarak, taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz.

Şenol Güneş ile iletişimimiz çok iyi. Sürekli bana durumumu sordu, takip etti. Zor bir sezon yaşıyorum, uzun bir sakatlık yaşadım. Sezon sonuna doğru gerçek seviyeme ulaşmaya çalışıyorum. Takımımıza kalan sürede maksimum katkıyı sağlayacağım.

Fenerbahçe’yi kovalıyoruz, onlar da Galatasaray’ı. Sezonu en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Gaziantep FK ve Hatayspor maçlarıyla ilgili bir değişiklik olursa, ligi daha iyi şekilde bitirme durumu olursa, bunu hedefleriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir