Nisan Ayında Yatak Odanızda Dereceyi Yükseltecek 7 Seks Pozisyonu

Bahar geldi geliyor! Havalar güzelleşmeye başlarken yatak odanızın alev almasını sağlayacak seks pozisyonlarını derledik…

1. Bear Hug (Sıkı Kucaklaşma)

Sıcak, sevimli ve partnerinizle sıcaklık ve rahatlık yaratmak için harika bir pozisyon. Partnerlerden biri stabilite için bir yastığı tutarak cenin pozisyonunda yan yatar, diğer partner üstüne çıkar ve arkadan sıkıca sarılır.

2. The Naughty or Nice (Hem Yaramaz Hem Hoş)

Partnerinizin rızasını alarak gözlerini bağlayın ve birlikte yatak odasındaki ateşi yükseltecek seksi oyunlar oynayın. Basit bir göz bağının cinselliğinize ne kadar heyecan katabileceğine şaşıracaksınız.

3. The Warm and Wild (Ilık ve Vahşi)

Partnerinize tantrik bir masaj yapmayı deneyebilirsiniz. Bu masaj partnerinizle bağlantı kurmanıza ve birbirinizin vücutlarını incelemenize olanak tanır.

4. A Spoon For All Seasons (Kaşık)

Partnerlerin birbirine arkadan sarıldığı bu pozisyon hem güven verici hem de oldukça rahatlatıcı.

5. Winterized Woman on Top (Kadın Zirvede)

Bu pozisyonda kadın partnerin üstte olması şart. Biraz kayganlaştırıcı ile kaygan göğüslerinizi göğsüne doğru kaydırarak partnerinizi tahrik edin. Veya bir masaj mumundan çıkan ılık yağı kullanarak uzun bir masajla başlayın. Yatak odanız adeta alev alacak.

6. Spring Cat (Bahar Kedisi)

Erkeğin üstte, kadının ise altta olduğu bu pozisyonda asıl amaç klitoral orgazmı yaşatmak. Vücutlar birbirine bastırıldığında inanılmaz bir enerji yükselecek.

7. Lotus Love (Lotus Aşkı)

Lotus, diğer adıyla ‘Lotus Çiçeği’ gibi bir oturma pozisyonu. Yakınlık ve çok sayıda göz teması için oldukça ideal bir pozisyon. İki bedenin birbirini tamamen kavramasını sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir