SHIB ekosisteminde sıcak gelişme

Shiba Inu ekosisteminin yönetişim simgesi olan Bone ShibaSwap (BONE) yeni bir listeleme yaptı. Bu kez, bir saklama cüzdanı ve tek noktadan alışveriş platformu olan Cwallet (eski adıyla CCTIP), BONE’a desteğini duyurdu.

Bu, Shiba Inu ekibinin Shibarium beta sürümünün yakında piyasaya sürüleceğini açıklamasından sonra üçüncü BONE listesi olacak.

2014 yılına dayanan kripto endüstrisindeki en eski kripto para borsalarından biri olan Poloniex, platformunda BONE ShibaSwap’in (BONE) listelendiğini duyurdu. Ayrıca BRL/BONE çifti listesi, Brezilya kripto para birimi varlık borsası NovaDAX tarafından açıklandı.

Bildirildiği üzere Shiba Inu ekibi, Shibarium beta sürümünün bu hafta piyasaya sürüleceğine dair heyecan verici bir duyuru yaptı. Haftanın bitmesine 48 saatten az bir süre kala Shiba Inu topluluğu çok istekli görünüyor.

Shiba Inu’nun lider geliştiricisi Shytoshi Kusama, SHIBARMY, DYOR ve shibarium etiketleri içeren yakın tarihli bir tweet’te topluluğa “Lütfen resmi duyuruları bekleyin.” dedi.

Shiba Inu (SHIB) SXSW’de göz kamaştırıyor

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Twitter’da SHIB’in SXSW konferansındaki varlığını gösteren bir fotoğraf paylaştı.

Shiba Inu, XR Deneyiminin bir parçası olarak öne çıkacak. Bildirildiği üzere Shiba Inu ekibi, metaverse SXSW’ye vardığında “metaverse happy hour” etiketli bir kutlamaya ev sahipliği yapacağını duyurdu.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir