Fatih Camii imamını yaralayan saldırgan adliyeye sevk edildi

Fatih Camisi İmamı Kurra Hafız Galip Usta ve cami cemaatinden bir kişiyi yaralayan saldırgan adliyeye sevk edildi. 

Fatih Camisi İmamı Kurra Hafız Galip Usta ve cami cemaatinden bir kişi, namazdan sonra bir şüpheli tarafından bıçakla yaralandı. Yaralılar hastaneye sevk edilirken, şüpheli Ö.S. gözaltına alınmıştı. şüpheli bugün adliyeye sevk edildi. 

İstanbul Fatih Camii’nde imamı ve cemaatten bir kişiyi bıçakla yaraladığı için gözaltına alınan saldırgan Ö.S., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 

Ne olmuştu?

Fatih Camisi İmamı Kurra Hafız Galip Usta ve cami cemaatinden bir kişi, namazdan sonra bir şüpheli tarafından bıçakla yaralandı. Yaralılar hastaneye sevk edilirken, şüpheli Ö.S. gözaltına alınmıştı.

Fatih Camisi’nde namaz sırasında sorun çıkaran şüpheli Ö.S, özel güvenlik görevlileri tarafından camiden çıkarıldı.

Namazın ardından imam odasına giren ve Usta ile konuşmak istediğini belirttikten zanlı, imam ile araya girmeye çalışan cami cemaatinden B.E’yi bıçakla yaraladı.

TIKLAYIN – Fatih Camisi’nde namaz sonrası imama bıçaklı saldırı: İki kişinin hayati tehlikesi var; yoğun bakımda tedavileri sürüyor

TIKLAYIN – Fatih Altaylı’dan Fatih Camii imamına saldırıya tepki: Tehlikeli bir döneme girdiğimizin göstergesi!

TIKLAYIN – AKP’nin İBB Başkan adayı Murat Kurum, bıçaklı saldırıya uğrayan Fatih Camii imamını ziyaret etti: Kötü günde milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz

TIKLAYIN – Fatih Camisi’nde imama yapılan bıçaklı saldırının ilk görüntüleri yayınlandı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x