Yapay Zekadan 31 Ocak İçin ADA, ETH ve SOL Coin Tahminleri!

Kripto para piyasası yılın ilk günlerinde baş döndürücü bir dalgalanmaya tanık oldu. Spot Bitcoin ETF etrafındaki haberler ve gelişmeler piyasayı bir rollercoaster yolculuğuna çıkardı. Bu da yatırımcıları Ocak ayının nasıl geçeceği konusunda kararsız bir pozisyona itti. Bu noktada yapay zeka ADA, ETH ve SOL Coin fiyatının Ocak sonunda nerede olacağını öngörüyor.

Yapay zeka 31 Ocak için SOL Coin fiyatını belirledi

Solana (SOL), 2023’ün kapanış aylarında artan gücü nedeniyle bir dizi yükseliş tahminiyle karşılaştı. Bunların çoğunu karşılamayı ve yenmeyi başardı. Kripto para birimi 2023’e 11 dolar civarında girdi ve yılı 106 dolar civarında kapattı. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, son iki ayda SOL Coin %500’e varan artış kaydetti. Böylece, 100 doların üzerine çıktı. Böylesine önemli bir yükselişin ardından SOL’un yükselişinin 2024’e kadar devam edeceği kesin değil.

Solana’nın ay sonuna kadar nasıl bir yol izleyebileceğini anlamak için yapay zekaya başvurduk. Bu doğrultuda CoinCodex’in öngörücü yapay zeka odaklı makine öğrenimi algoritmalarına bir tahmin yaptı. Bu algoritmalar, geçmiş performansı ve ilgili piyasa koşullarını ve faktörlerini analiz ederek SOL Coin gibi varlıkların gelecekteki fiyatını tahmin etmeye çalışıyor. CoinCodex, SOL Coin için 31 Ocak fiyatını 119,22 dolar olarak belirledi.

Ocak ayı için SOL Coin yapay zeka tahmini. Kaynak: CoinCodex

Böyle bir tahmin, kripto paranın bu ay çok dramatik olmasa da yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. Tahmine eşlik eden grafik, makine öğrenimi algoritmalarının Solana için önemli bir dalgalanma öngördüğünü de belirtiyor. Algoritmalar ayrıca Solana’nın bu ay birkaç önemli zirveden geçeceğini öngörüyor. Bu doğrultuda 8 Ocak’ta kısa süreliğine 127 dolara ve 30 Ocak’ta 133 dolara ulaşacağını öngörüyor. Ek olarak, CoinCodex verilerine göre, Solana’ya yönelik duyarlılık genel olarak yükseliş eğiliminde. Ayrıca, yatırımcı duyarlılığını izleyen bir endeks olan “Fear & Greed Index” üzerinde “greed” gösteriyor.

Yapay zeka 31 Ocak için ADA fiyatını belirledi

Kripto varlıklarının çoğu yeninden kırmızıdan yeşile dönmeye başladı. Bununla birlikte piyasa henüz bir ivme yakalayamadı. Bu yavaşlamanın ortasında Cardano (ADA) da yavaşlıyor gibi. Bunun geçici mi yoksa bir düşüş döngüsünün başlangıcı mı olduğu henüz net değil. ADA fiyat tahmini için yapay zeka destekli makine öğrenimi algoritmalarını kullanmak için CoinCodex’in yardımını aldık.

Algoritmalara göre, ADA’nın fiyatı 31 Ocak’a kadar 0,620460 dolara yükselecek. Bu da bu yazının sırasındaki mevcut seviyesi olan 0,5632 dolardan yaklaşık %10’luk bir artışa işaret ediyor.

ADA için 31 Ocak fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Yapay zeka 31 Ocak için ETH fiyatını belirledi

Daha geniş kripto para piyasası, Bitcoin (BTC) fiyatındaki ani düşüşten kaynaklanan kayıplar yaşadı. En büyük altcoin olan Ethereum (ETH) da bundan etkilendi. Yatırımcılar bunun bir ayı döngüsünün başlangıcı olup olmadığını ya da gelgitlerin yakında değişip değişmeyeceğini merak ediyor. Biz de yapay zeka destekli makine öğrenimi algoritmalarını kullanmak için CoinCodex’ten destek istedik.

Algoritmalara göre, ETH için öngörülen fiyatın 31 Ocak’a kadar 2.285 dolara yükselecek. Bu da yazı sırasındaki mevcut seviyesi olan 2.227 dolardan %2,60’lık bir artışı yansıtıyor.

31 Ocak için ETH fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x